„Lindex“ krūties vėžio tyrimams surinko 900 000 eurų

Rubrikos: Naujienos

Prekiaudama prabangiais laisvalaikio drabužiais, apatiniais drabužiais, dailiais aksesuarais ir rožiniais kaspinais, „Lindex“ kartu su savo klientėmis krūties vėžio tyrimams spalį iš viso surinko 900 000 eurų.

Nuo 2003 m. „Lindex“ yra pagrindinė Rožinio kaspino kampanijos partnerė. Įmonė kasmet rengia specialią kampaniją, skirtą krūties vėžio tyrimams remti ir informacijai apie šią ligą skleisti.

„Nepaprastai didžiuojuosi mūsų klientėmis ir kolegomis, kurie kasmet negailėdami jėgų prisideda prie kovos su krūties vėžiu. Deja, ši liga paliečia daugybę žmonių. Tikimės, kad mūsų parama prisidės prie krūties vėžio tyrimų pažangos“, – sakė Elisabeth Peregi, laikinai einanti „Lindex“ generalinės direktorės pareigas.

„Lindex“ klientės galėjo įsigyti ne tik rožinių kaspinų, bet ir 2017 m. „Lindex“ kolekcijos „Pink Collection“ prekių: prabangių laisvalaikio ir apatinių drabužių. Vienas iš kolekcijos modelių – minkšta ortopedinė liemenėlė, pritaikyta dėvėti ir nešiojant krūties protezą. Paramai krūties vėžio tyrimams skirta 10% pajamų, gautų pardavus kolekcijos prekes, ir visos pajamos už rožinius kaspinus. Kartu su savo klientėmis visose šalyse „Lindex“ iš viso surinko 900 000 eurų krūties vėžio tyrimams.

2016 m. LINDEX parama Lietuvoje buvo panaudota Nacionalinio vėžio instituto Genetinių krūties vėžio žymenų tyrimų laboratorijos infrastruktūrai vystyti, taip pat Nacionalinės krūties ligų asociacijos informacinei veiklai paremti. 2017 m. parama bus skiriama  visuomenės edukacijai. Mokslo tyrimų rezultatai sparčiai diegiami į klinikinę praktiką, todėl labai svarbu, kad visuomenė žinotų ir suprastų mokslinių tyrimų naudą. Nacionalinė krūties ligų asociacija, EUROPA DONNA koalicijos narė, savo informacinėje sklaidoje, bendradarbiaudama leidžiant lairaštį „Onkologo puslapiai“ bei kitus informacinius leidinius,  nuolat akcentuoja precizinės onkologijos teikamas naujoves, svarbias kiekvienai krūties vėžiu sergančiai moteriai.“

Kova su krūties vėžiu – vienas svarbiausių „Lindex“ socialinių įsipareigojimų. Įmonė kasmet prisideda prie Rožinio kaspino kampanijos visose šalyse.

Parašykite mums

    Rekvizitai

    VŠĮ Viktorijos leidyba

    Įmonės kodas : 125011888

    redaktorius@onkologopuslapiai.lt